Biz Kimiz?

Alanında en iyisi, en güçlüsü!

Kurumsal;

Biz bu işi severek yapmayı hedef olarak seçtik. 2020 yılında kurulan Fiber BİLİŞİM İNTERNET HİZMETLERİ aktivite alanı olarak kendisine web tasarım, web programlama ve uygulamaları, web hosting, sunucu kiralama, sanal mağaza tasarımı ve kurulumu, toplu SMS gönderimi ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

Vizyonumuz;

Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

TEKNİK ALT YAPIMIZ;

Fiber Bilişim İnternet HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimizde Intel,AMD,HP,Dell,Cisco'nun da aralarında bulunduğu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.
hakkımızda
hakkımızda
hakkımızda
hakkımızda

Alt Yapımız

Tamamen bizim geliştirdiğimiz

FİBER BİLİŞİM İNTERNET HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak oldukça dikkatli ve kararlı adımlar atarak günümüz teknolojisine uygun en ileri cihazların kullanımına özen göstermektedir. Sağladığı hizmet bakımından atacağı her adımı hesaplayarak atmakta olan firmamız, ön görülü olarak hareket etmekte ve gerekli olan tüm sistemsel gereksinimleri kullanmaktadır. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimizde Intel, AMD, HP, Dell, Cisco'nun da aralarında yer aldığı ve her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.

En Güçlü Sunucu

Güçlü işlemci, güçlü sunucu

Minimum Maliyet

Kendinize ait herhangi bir fiziksel sunucunun bir datacenter da barındırma maliyetleri gayet yüksekken, bir fiberbilisim.net kiralık sunucular sizi bu maliyetlerden oldukça büyük oranda kurtarır.

Güvenli Ortam

Fiberbilisim kiralık sunucular yalıtılmış bir ortam olduğundan uygulamalarınız ve bilgileriniz için en yüksek seviyede güvenlik sağlar.

Yüksek Performans

Donanım bağımsızlığı sayesinde fiberbilisim.net kiralık sunuculardan her türlü uygulamanız için yüksek performans sağlayabilirsiniz. Bu da iş sürekliliği olan uygulamalarınızda size kolaylık sağlayacaktır.
Ödeme İşlemi Gerçekleştiği Andan İtibaren 24 Saat İçerisinde Hizmetiniz Aktif Olacaktır.
Mining Sistemi Yasaktır.
DDoS Korumasını basit yapılandırma ile etkinleştirdiğinizde sanal ağdaki tüm kaynakları kapsama alın. Her zaman açık durumdaki trafik izleme özelliği, DDoS saldırılarının müdahale gerekmeden neredeyse gerçek zamanlı olarak algılanabilmesini sağlar. DDoS Koruması saldırı algılandığı anda riski otomatik olarak azaltır.
Bütün Ürünlerimizde Intel, AMD, HP, Dell, Cisco'nun da Aralarında Yer Aldığı ve Her Biri Alanında Uzmanlaşmış, Kaliteli Hizmet Sunan Markaları Tercih Etmekteyiz.